Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Gula rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942, olja på duk, 54x44 cm
4:e december
384504
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här