Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor vid brunn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 85x63 cm
4:e december
384505
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här