Severin Nilsson

Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor vid brunn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 85x63 cm

4:e december

384505

2016-12-04