Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
RENÉE LALIQUE, 2 dlr., vas, glas, "Ariane", i form av duvor, signerad Lalique France, höjd ca 20,5 cm
Insatsen med nagg, en inre kant med smånagg
384516
2016-05-22