Vas glas Renèe Lalique

Vas glas Renèe Lalique
Vas glas Renèe Lalique
Vas glas Renèe Lalique
Vas glas Renèe Lalique
Vas glas Renèe Lalique
Vas glas Renèe Lalique

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

RENÉE LALIQUE, 2 dlr., vas, glas, "Ariane", i form av duvor, signerad Lalique France, höjd ca 20,5 cm

Insatsen med nagg, en inre kant med smånagg

384516

2016-05-22