Kanna och kärl med lock koppar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, KÄRL MED LOCK, koppar, kannan orientalisk med smidd järnfotring och handtag, höjd 40 cm, ovalt kärl med lock, uttag för 3 ben och handtag, längd 24 cm
Slitage, skador, ben och handtag saknas
384518
2016-05-22