Kanna och kärl med lock koppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, KÄRL MED LOCK, koppar, kannan orientalisk med smidd järnfotring och handtag, höjd 40 cm, ovalt kärl med lock, uttag för 3 ben och handtag, längd 24 cm

Slitage, skador, ben och handtag saknas

384518

2016-05-22