Skrivbord stol gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, STOL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sarg med 5 lådor, ben med kanneleringar, sitthöjd ca 48, höjd ca 77,05, 125x65 cm

Slitage, mindre skador, fläckar

384521

2016-05-20