Skrivbord stol gustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, STOL, 1900-talets första hälft respektive 1900-talets andra hälft, , gustaviansk stil, sarg med 5 lådor, ben med kanneleringar, skiva med glasskiva, beslag i mässing, sitthöjd ca 46, höjd ca 78, 115x61 cm
Slitage, mindre skador, fläckar
384523
2016-05-21