Skrivbord stol gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, STOL, 1900-talets första hälft respektive 1900-talets andra hälft, , gustaviansk stil, sarg med 5 lådor, ben med kanneleringar, skiva med glasskiva, beslag i mässing, sitthöjd ca 46, höjd ca 78, 115x61 cm

Slitage, mindre skador, fläckar

384523

2016-05-21