Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN BERGER, hans krets (1800-talets mitt): "Segelfartyg i Antwerpens hamn", olja på duk, ca 108 x 143 cm
Krackeleringar
384526
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här