Klubbat för:
15 000 SEK
10 000 SEK
TRÄDGÅRDSFONTÄN, tidigt 1900-tal, 3 nivåer, avlutad med gossfigur i toppen, gjuten stenmassa, höjd ca 160, Ø 125 cm
Slitage/patina av väder och vind, mossa och smuts, mycket tung
384533
2016-05-19