Trädgårdsfontän stor

Trädgårdsfontän stor
Trädgårdsfontän stor
Trädgårdsfontän stor
Trädgårdsfontän stor
Trädgårdsfontän stor
Trädgårdsfontän stor

Klubbat för:

15 000 SEK

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSFONTÄN, tidigt 1900-tal, 3 nivåer, avlutad med gossfigur i toppen, gjuten stenmassa, höjd ca 160, Ø 125 cm

Slitage/patina av väder och vind, mossa och smuts, mycket tung

384533

2016-05-19