Marinus Adrianus Koekkoek

Marinus Adrianus Koekkoek
Marinus Adrianus Koekkoek
Marinus Adrianus Koekkoek
Marinus Adrianus Koekkoek

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARINUS ADRIANUS KOEKKOEK (1807-1868): Holland, landskap, olja på pannå, signerad 1855, 44x55 cm

Restaurerad, krackelerad

384546

2016-05-20