Britt Lundgren akvarell

Britt Lundgren akvarell
Britt Lundgren akvarell
Britt Lundgren akvarell
Britt Lundgren akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITT LUNDGREN (född 1916), "Hamnen, Camaret-Sur-Mer," signerad, akvarell, 28 x 24 cm

384548

2016-05-20