Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Vinterbild, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, ca 43x66 cm

384553

2016-05-20