Astri bergman Taube

Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube
Astri bergman Taube

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 14/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 130/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

oramade, gullnader

384559

2016-05-20