Olga Semetjova oljemålning

Olga Semetjova oljemålning
Olga Semetjova oljemålning
Olga Semetjova oljemålning
Olga Semetjova oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLGA SEMETJOVA (född 1943), Kvinna och enhörning, signerad Semenova 2001, olja på papper, 49 x 24 cm

384567

2016-05-20