Olga Semenova oljemålning

Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA SEMENOVA (född 1953), Kvinna med hund, signerad Semenova 2001, olja på papper, 39 x 49 cm

384569

2016-05-20