Roland Svensson
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fiskebod i yttersta havsbandet" ("Gillöga"), signerad Roland S, färglitografi, 108/200, bildmått ca 27x41 cm.
Läs mer
Tryckt text: Original-litografi utförd av Roland Svensson för Norra Lidingö sjöscoutkår. Tryckt i stentryck av Rolf Jansson.Sept 1963
384570
2016-08-24