Bror Marklund

Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund
Bror Marklund

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", mapp, innehållandes 6 st litografier, signerade, provtryck, bladmått 55x45 resp 45x55 cm

Kuntoraportti

384574

Päivämäärä:

2016-05-20