Bror Marklund
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", mapp, innehållandes 6 st litografier, signerade, provtryck, bladmått 55x45 resp 45x55 cm
Kuntoraportti
384574
Päivämäärä:
2016-05-20