Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotusbåten infrusen", signerad Roland S, färglitografi, 178/250, bildmått ca 25x29 cm.

Läs mer

384575

2016-08-24