Roland Svensson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotusbåten infrusen", signerad Roland S, färglitografi, 178/250, bildmått ca 25x29 cm.
Läs mer
384575
2016-08-24