Roj Friberg litografi
Closed
2016-05-20
384578
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934), Svenska Ambassaden i Paris 1907, monogramsignerad, daterad 77, numrerad 57/150, 50 x 64 cm, oramad