Roj Friberg litografi

Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROJ FRIBERG (öddf 1934), Fåglar, monogramsignerad, daterad -77, numrerad 137/150, 50 x 64 cm

Oramat blad

384582

2016-05-20