Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROJ FRIBERG (öddf 1934), Fåglar, monogramsignerad, daterad -77, numrerad 137/150, 50 x 64 cm
Oramat blad
384582
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här