Roland Svensson
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling", signerad Roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm.
Läs mer
384583
2016-08-24