Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling", signerad Roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm.

Läs mer

384583

2016-08-24