Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll St Nassa", signerad Roland S, färglitografi, 254/260, bildmått ca 41x23 cm.

Läs mer

Gulnader

384590

2016-08-24