Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, urtavlan märkt E Uddholm, höjd 82 cm
Nyckel och pendel saknas, färgbortfall
384593
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här