Väggpendyl Stockholm

Väggpendyl Stockholm
Väggpendyl Stockholm
Väggpendyl Stockholm
Väggpendyl Stockholm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, urtavlan märkt E Uddholm, höjd 82 cm

Nyckel och pendel saknas, färgbortfall

384593

2016-05-20