Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, industridesign, 1900-talets första hälft, märkt Ritter dental Made in USA, vridbar, längd från vägg ca 22 cm, höjd ca 100 cm

Slitage

384595

2016-05-20