Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PROF DR KRAUSE, jordglob, 1900-talets första hälft, med reliefdekor, på träfot, JORDGLOB, miniatyr, Berlin,
Bruksslitage, höjd 51 resp 24 cm
384597
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här