Jordglober Krause och Berlin

Jordglober Krause och Berlin
Jordglober Krause och Berlin
Jordglober Krause och Berlin
Jordglober Krause och Berlin
Jordglober Krause och Berlin
Jordglober Krause och Berlin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PROF DR KRAUSE, jordglob, 1900-talets första hälft, med reliefdekor, på träfot, JORDGLOB, miniatyr, Berlin,

Bruksslitage, höjd 51 resp 24 cm

384597

2016-05-20