Gunnar Pers oljemålning

Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning
Gunnar Pers oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PERS (1891-1985), Parismotiv, signerad Pers Paris 1934, olja på pannå, 26 x 40 cm

384598

2016-05-20