Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HJALMAR FALK ( 1856-1938), Kustmotiv med fiskare i eka, signerad Hjalmar Falk 1899, akvarell, 27 x 46 cm
384600
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här