Hjalmar Falk akvarell

Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK ( 1856-1938), Kustmotiv med fiskare i eka, signerad Hjalmar Falk 1899, akvarell, 27 x 46 cm

384600

2016-05-20