Karmstolar Grandessa

Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa
Karmstolar Grandessa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, "Grandessa", design Lena Larsson, Nesto, Nässjö, bok, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 37 cm, dynor medföljer

Bruksslitage

384602

2016-05-20