Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLFAT, tenn, stämplat G F Bauman Hudiksvall 1827, höjd 6, diameter 31,5 cm
Mindre bucklor
384607
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här