Skålfat i tenn

Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLFAT, tenn, stämplat G F Bauman Hudiksvall 1827, höjd 6, diameter 31,5 cm

Mindre bucklor

384607

2016-05-20