Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "GUBBDALS BRO", signerad och daterad Roland S -43, pastell, 18,5x23 cm.

Läs mer

384611

2016-08-24