Roland Svensson
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "GUBBDALS BRO", signerad och daterad Roland S -43, pastell, 18,5x23 cm.
Läs mer
384611
2016-08-24