Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstdur Acckord", monogramsignerad, olja på duk, 100 x 81 cm
384613
2016-05-20