Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Gillöga, Västerhamn", signerad Roland S, 64/200, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm.

Läs mer

384615

2016-08-24