Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Johns bod, Gillöga", signerad Roland S., 70/110, 1930-tal, litografi, bildmått ca 19x39 cm.

Läs mer

Smärre veck

384628

2016-08-24