Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, Petter Gillberg, Varberg 1790-tal (otydlig årsbokstav), oval form på rektangulär fot med uppsvängda hänklar, invändigt förgyllda, längd 12,5 cm

4:e december

384632

2016-12-04