Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Nasen", signerad Roland S 139/150, färglitografi, bildmått ca 32x27 cm samt "Från Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad Roland S, 52/75, litografi, 39x28 cm.

Läs mer

384635

2016-08-24