Karmstol Nursingchair

Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair
Karmstol Nursingchair

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, sk Nursingchair, bemålad kinesiserande dekor, rygg u rotting, sitthöjd ca 30 cm

Bruksslitage

384642

2016-05-20