Skulptur efter Sansovinos

Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos
Skulptur efter Sansovinos

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, efter Jacopo Sansovinos, "Bacchus", stenmassa, höjd ca 154 cm

Skador, lagningar

384645

2016-05-20