Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (född 1910-2003): "Isvinter - Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, 44/200, bildmått ca 28x43 cm.

Läs mer

384648

2016-08-24