Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris", signerad Roland S, 89/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm.
Läs mer
384659
2016-08-24