Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris", signerad Roland S, 89/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm.

Läs mer

384659

2016-08-24