Roland Svensson
2016-08-24
384659
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris", signerad Roland S, 89/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm.
Läs mer