Matgrupp björk

Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, björk, stoppade sitsar, bordet med etikett City Möbler AB Tibro, bestående av matbord, 6 stolar, taburett, bordets mått höjd ca 75, diameter 100, 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm medföljer

Bruksslitage

384661

2016-05-20