Roland Svensson
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 167/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.
Läs mer
384663
2016-08-24