Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 167/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.

Läs mer

384663

2016-08-24