Bertil Öhlund oljemålning
2016-05-20
384678
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): "Idylle champêtre", signerad Bertil Öhlund, olja på duk, 116 x 89 cm, bok om konstnären medföljer (avbildad på sid 43)