Willy Bombach oljemålning

Willy Bombach oljemålning
Willy Bombach oljemålning
Willy Bombach oljemålning
Willy Bombach oljemålning
Willy Bombach oljemålning
Willy Bombach oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILLY J BOMBACH (1880-1946): Interiör med schackspelare, signerad och daterad W Bombach 1921, olja på duk, ca 70 x 50 cm

384682

2016-05-20