Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1962): "Laga underkläder", signerad Gustaf Carlström 1932, olja på duk, 108 x 108 cm

enstaka tryckmärke

384690

2016-05-20