Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1962): "Laga underkläder", signerad Gustaf Carlström 1932, olja på duk, 108 x 108 cm
enstaka tryckmärke
384690
2016-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här