Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (inramad), signerad Roland S, numrerad 27/200, bildmått 20x12 cm, bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 27.

Läs mer

384693

2016-08-24