Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad Roland S, numrerad 164/200, bildmått 20x12 cm, bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 164.

Läs mer

Smärre slitage

384717

2016-08-24