Roland Svensson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5+1 st) "Gamla John Andersson på Gillöga", "Gillöga" samt Skärgårdsbilder, signerade Roland S, 1 numrerad 14/20, övriga onumrerade, färglitografi, bildmått ca 6,5x11, 6,5x16, 8x6, 12x9,5, 11x17 samt 6x15 cm.
Läs mer
384756
2016-08-24