Silverägg med emaljarbete

Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete
Silverägg med emaljarbete

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÄGG, silver, emaljarbete, 1900-talets senare del, invändigt förgylld, höjd 13,5, diameter 9,5 cm, vikt ca 500 g

Spår av borttagna stämplar, ägg med buckla

384779

2016-05-21