Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3), "Sven Barthel", "The Pub - London" ("Stamlokuset"), "Aktersalongen", signerade Roland S, numrerade 4/20, 160/250, 210/310, färglitografi, bildmått ca 33x24, 18x15, 30x44 cm.

Läs mer

384781

2016-08-24