Roland Svensson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3), "Sven Barthel", "The Pub - London" ("Stamlokuset"), "Aktersalongen", signerade Roland S, numrerade 4/20, 160/250, 210/310, färglitografi, bildmått ca 33x24, 18x15, 30x44 cm.
Läs mer
384781
2016-08-24