Roland Svensson
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Skärgårdsbilder, signerade Roland S, 3/20 samt pt, litografi, 1 litografi med blyertsteckning, bildmått ca 20x11 resp 20x18 cm.
Läs mer
384786
2016-08-24