Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Skärgårdsbilder, signerade Roland S, 3/20 samt pt, litografi, 1 litografi med blyertsteckning, bildmått ca 20x11 resp 20x18 cm.

Läs mer

384786

2016-08-24