Klubbat för:
8 400 SEK
5 000 SEK
VITRINSKÅP med bakstycke av spegel, Kina, 1900-tal, krön och dörrspeglar med skuren dekor, beslag i mässing, öppningsbart från sidorna höjd 183, 81x30 cm
Bruksslitage
384791
2016-05-21