Vitrinskåp Kina

Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina

Klubbat för:

8 400 SEK

5 000 SEK

VITRINSKÅP med bakstycke av spegel, Kina, 1900-tal, krön och dörrspeglar med skuren dekor, beslag i mässing, öppningsbart från sidorna höjd 183, 81x30 cm

Bruksslitage

384791

2016-05-21